Vikings 6. Sezon Onayı Aldı
Vikings 6. Sezon Onayı Aldı

Vikings 6. Sezon Onayı Aldı

Merakla beklenen nihai açıklama geldi “Vikings 6. sezon onayı aldı”. Bir süredir 5. sezonda dizinin biteceği tartışmaları hakimken dizinin yapımcılarından Michael Hirst yaptığı açıklamayla sorumuza yanıt verdi. Ragnar’ın ölümünün ardından dizinin devamında ne olacak soruları gelmişti. Dizinin Ragnar olmadan ilerlemesinin zor olacağı ve büyük bir izleyici kaybedeceği bu nedenle 5. sezonda dizinin biteceği tartışmaları başlamıştı.

Yapılan açıklamada dizinin 6. sezonun kesinlikle olacağı açıklanırken yapımcısı dizinin sonunda ne olacağına biliyorum bu herkes için büyük bir sürpriz olacak. Beşinci sezonu çekiyoruz ama 6. sezon kesinlikle olacak söylemlerine yer verdi.

Güzel bir haber olsa da dizinin nasıl ilerleyeceği veya hikayenin ne yönde ilerleyeceği henüz bilinmiyor. Yapımcının aklında yeni fikirler olduğu aşikar ancak Ragnar olmadan aynı tadı ne kadar verecek ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Belki de bu işi arka sokaklar gibi uzatmadan tadında bitirmek izleyiciler için daha iyi olabilirdi.

Daha Fazla İçerik
Netflix’in Yeni Dizisi: The Chronicles of Narnia
Netflix’in Yeni Dizisi: The Chronicles of Narnia