Jüs Detoxlife Cihangir

Türkiye’nin Cold Pressed Juice Mağazası: Jüs

Jüs, Cihangir’in yepyeni mekanlarından. Bence İstanbul’da bulabileceğiniz en lezzetli ve gerçekten en kaliteli soğuk preslenmiş sebze/meyve suyu ve bitkisel bazlı yiyecekler burada.

Jüs’ün yaratıcısı Aylin Erman.

Harvard Üniversitesi’nde eğitim gören Erman, New York Times’in çok satan yazarı Natalia Rose’u keşfediyor ve yayınlamış olduğu kitaplar sayesinde bitkisel bazlı yemekler ve soğuk preslenmiş yeşil sebze ve meyve dolu bir hayata adım atıyor. Ardından çiğ yemek ve detoks üzerine eğitim alan Erman, Fresh Energy Cookbook’un yazarı olan soğuk preslenmiş sebze/meyve suyu endüstrisi danışmanı Doris Choi’nin öncülük ettiği evlere servis yapan bir detoks yiyecek-içecek firmasında staj yapıyor ve New York’un çiğ, vegan ve organik soğuk preslenmiş sebze/meyve suyu zinciri olan Organic Avenue için çalışıyor. Aylin, New York şehrinde geçirdiği bir yılın ardından akrabalarından, arkadaşlarından ve Türkçeden daha fazla uzak kalmamak; sağlıklı olmaya dair yeni olanakları keşfedebilmek için İstanbul’a geldi. Türkiye’ye dönüşünün ardından dört yıl sonra ise JÜS Cihangir’de hayat buluyor.

Jüs’te bulabileceğiniz bazı özel içecekler şu şekilde;

The Source- 14 TL- 500 ml- The Source sindirim sistemini çalıştırıyor, bağışıklığı güçlendiriyor, kalbini sağlamlaştırıyor. Aynı zamanda karaciğerini toksinlerden arındırıyor. İçerisinde; elma, salatalık, maydanoz, roka, marul, limon, zencefil ve ıspanak var.

Lean Green-14 TL- 500 ml- Cildini parlatır, açlığını bastırıyor, kanını temizliyor ve gün boyu canlı tutuyor. İçerisinde, elma, salatalık, havuç, ıspanak, spirulina var.

Taste of Paradise- 14 TL- 500 ml- Baştan aşağı cildini yeniliyor, sindirim istemini geliştirerek dümdüz bir karna sahip olmanızı sağlıyor, eklemlerini ağrılardan kurtarıp esnek tutuyor ve kötü ağız kokusu kabusunuz olmuyor. İçerisinde ananas, salatalık ve nane var.

Perfect Pear- 14 TL- 500 ml- Perfect Pear hücreleri temizliyor, sivilce ve siyah noktaları yok ederek cildine parlak bir görünüm kazandırıyor. Cilt hastalıklarından arındırıyor, iltihaplanmalardan kurtulmanızı sağlıyor, midedeki zararlı bakterileri yok ediyor, bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve cinsel dürtüyü arttırıyor. İçerisinde; armut, salatalık, kakule ve tarçın var.

Uprooted- 14 TL- 500 ml- Karaciğerin toksinlerden arınmasını, kanın temizlenmesini ve canlanmasını sağlıyor. İçerisinde; elma, pancar, havuç ve zencefil var.

Down Easy- 14 TL- 500 ml- Beyin fonksiyonlarını güçlendiriyor, içnce ve göz alıcı bir vücuda kavuşmanızı sağlıyor. Mide, baş ve karın ağrısına da iyi geliyor. İçerisinde üzüm, havuç, lahana ve limon var.

Morning Glory- 14 TL- 500 ml- Bağışıklık sistemini güçlendiriyor, temiz bir cilt sağlıyor, hızlı bir metabolizma da cabası.

Glow Getter- 14 TL- 500 ml- Kilo almayı ve karın şişliklerini engelliyor. Kan dolaşımını hızlandırıyor ve gençleştiriyor. Ayrıca gribe ve virüslere karşı koruyor. İçerisinde havuç, elma ve kırmızı biber var.

Hazelnut Mylk- 12 TL- 200 ml- Hazelnut Mylk kalp sağlığına iyi gelmesinin yanı sıra vücudun tanıdığı – bel bölgesine, kalçalara ve karın bölgesine göndermediği – iyi yağları içeriyor. Mısır gevreği, kahve ve yulaf ezmesi ile kullanılabilir.

Yeni bir hayata başlamak istiyorum!

Artık alkol yok, sigara yok, zararlı yiyecekler yok diyenler! Koşun! Sizin için detoks çanları çalıyor. Jüs’de birçok meyve ve sebze suyu sizin için güçlerini birleştiriyor ve size amacınız için yardımcı oluyor.

  • Morning Glory – The Source – Taste of Paradise – Uprooted – Perfect Pear – Hazelnut Mylk (200ml) 84 TL

Fresh Start detoksu sağlığınıza ve eski vücudunuza geri kavuşmanız için ideal.

  • Standart- The Source – Glow Getter – Lean Green – Uprooted – Down Easy – Hazelnut Mylk (200ml)- 84 TL

Standard detoksu Fresh Start’tan daha iddialı bir detoks. Standard sayesinde hayatın ve yemeğin temel prensipleriyle vücudunuza ihtiyacı olan bakımı sunabilirsiniz.

  • Dig Deep- Limonata – The Source – Taste of Paradise – The Source – Glow Getter – Lean Green- 84 TL

Dig Deep detoksu aramızdaki deneyimli meyve/sebze suyu sevenler için özel olarak hazırlanmış saf bir enerji depose.

NOTLAR; 

  • Take-away imkanı var
  • Oturmak için çok alan yok

Jüs İletişim Bilgileri

Adres: Başkurt Sk. No:34, Cihangir
Telefon: 0212 243 45 45

Daha Fazla İçerik
Akın Balık Karaköy
Akın Balık