Timeless 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor
Timeless 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor

Timeless 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor

Timeless yayınlanan 16. bölümüyle ekranlara veda ederek sezon finali yaptı. Aksiyon, dram ve macera kategorisinde yayınlanan NBC’nin yeni dizisi işlenen senaryo itibariyle beğeni topladı. Zamanda yolculuk yapılmasının yanı sıra gizemli bir grubun dünya üzerindeki planlarının işlendiği bir yapım haline gelirken, gerçek hayatta bahsi geçen bazı tarikatlardan esinlenilerek hazırlanmış gibi gözüküyor.

Timeless 2. Sezon Onayı

Şuana kadar NBC dizinin onay veya iptali hakkında bilgi paylaşmadı. Reyting oranlarını incelediğimizde ilk sezon 4.7 milyon ortalamaya sahip, ilk bölümü 7.4 milyon görüntülenme alan yapım bölümler ilerledikçe izleyici kaybederek 2.8 milyona kadar geriledi. Bu gerileme yeni başlayan her dizi için geçerli oluyor. İzleyiciler ilk bölümlere şans vererek diziye devam etme kararı veririyor. Son bölümleri değerlendirecek olursak kanal standartlarının altında kalıyor. 2.9 milyon izlenmeye göre değerlendirecek olursak NBC’nin 2016-2017 sezonunda yayınladığı 13 dizi arasında 11. sırada kalıyor sezon ortalamasında ise 9. sırada verilere göre dizinin iptal edilme olasılığı daha yüksek gibi gözüküyor.

Timeless 2. Sezon tarihi

Dizinin ne zaman başlayacağı şuan kesinleşmedi ancak onay alması durumunda 2017 ekim veya eylül aylarında başlayacaktır. Yeni gelişmelerle bu habere güncellemeler eklenecektir.