The Eternals Filminde Angelina Jolie İddiası
The Eternals Filminde Angelina Jolie İddiası

The Eternals Filminde Angelina Jolie İddiası

Marvel’ın Avengers Endgame sonrasında beyaz perdeye taşımaya hazırlandığı The Eternals enteresan söylentilerle gündeme geliyor. Son gelişmelere göre filmde Angelina Jolie yer alabilir.

Büyük heyecan uyandıran söylentinin kaynağı The Hollywood Reporter. İnternet sitesinin haberine göre Marvel stüdyoları The Eternals’ta rol alması için Angelina Jolie ile görüşmelere başladı. Onun hangi karakteri canlandırması isteniyor, henüz belli değil. Fakat Marvel’ın oyuncu arayışına Angelina Jolie ile başlaması filme dair beklentilerin yükselmesine neden oldu. Stüdyo sıfırdan tanıtacağı bu kahramanlar için yıldızlardan oluşan bir oyuncu kadrosu kurmayı planlıyor olabilir.

Önceki söylentilere bakılırsa The Eternals ile milyonlarca yıl öncesine gideceğiz ve Celestials olarak bilinen kozmik canlıların insanlar üstünde yaptıkları genetik deneylere tanıklık edeceğiz. Bu deneylerle süper güçlere sahip canlılar yani Eternals yaratıldı. Aynı şekilde daha kötücül canlılar Deviants da bu deneylerle ortaya çıktı. Bu iki grup da tüm çağlar boyunca birbirleriyle savaş halindeydi. Hikaye de kozmik enerjiyle dolu Ikaris ve insanlarla beraber olmayı tercih eden Sersi’nin aşkı etrafında şekillenecek.

Daha Fazla İçerik
Joker Filminden İlk Fragman Geldi!
Joker Filminden İlk Fragman Geldi!