Platinum Masa Uygulaması

Platinum Masa Uygulamasıyla 500’den Fazla Restoran Cebinizde

Akıllı telefonların hayatımızda daha da fazla yer alması ile mobil platform üzerinden yapılan işlemler de oldukça arttı. Önceleri daha çok otel rezervasyonu, uçak bileti/check-in işlemleri veya mekan bulma gibi işler için kullanıyorduk ama özellikle mobil ödeme sistemlerinin aktif kullanımıyla akıllı telefonlar gün geçtikçe hayatımızın bir parçası oldu. Şu an kredi kartımızı yanımızda taşımasak bile akıllı telefonlarla bir restoranda hesabımızı ödemek, hatta avantajlı ödemek mümkün.

Android ve iOS sistemler üzerinde kullanılabilen Platinum Masa uygulaması ile kullanıcılar, 500’den fazla restoranda tek tıkla kolayca rezervasyon yapabilmenin yanı sıra, mekanları diledikleri kriterlere göre filtreleyebiliyor, mekanlara ait yorumlara ulaşabiliyor ve hesaplarını anlaşmalı restoranlarda %20’ye varan avantajlarla ödeyebiliyor. Ayrıca sürpriz hediyeler ve ikramlar kazanmak da mümkün.

Yapmanız gereken öncelikle Platinum Masa uygulamasını telefonunuza indirmek.
(Android linki, iOS linki ) Daha sonra ise ödeme yapmak için herhangi bir Visa kartınızı uygulamaya tanımlayabilirsiniz. İndirim ya da avantajlardan yararlanmak için ise tanımladığınız kartın Visa Platinum olması gerekiyor.

Hesap ödeme aşamasına geldiğinizde ödemeyi, “Platinum Masa” ile yapacağınızı restoran yetkilisine belirtmeniz gerekiyor. Telefonunuzdaki Platinum Masa uygulaması ile görevlinin getirdiği cihazın ekranında bulunan QR kodu taratmanız durumunda ödeme işleminiz o anda gerçekleşiyor. Bu işlemle beraber bir sonraki ziyaretiniz için sürpriz ikram ya da indirim de kazanabiliyorsunuz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Çeşme ve Bodrum gibi pek çok lokasyonda faaliyet gösteren 500’ü aşkın anlaşmalı restorana sahip Platinum Masa uygulaması, mobil ödeme kolaylığı ile kullanıcıların restoran deneyimlerini daha konforlu ve avantajlı bir hale getiriyor.