MEG Bebek

MEG Bebek

Bazı mekanlarda doğadan ve kendi evinizden parçalar bulur ve kendinizi daha iyi hissedersiniz. Sanatsal çizgiler, estetik ayrıntılar ve sıcak renklerin kullanıldığı Meg Bebek mekanı kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemekleri için hazırladığı birbirinden farklı lezzetleri müşterilerine sunmaktan keyif alır. Bebeki gibi işlek bir semtte samimi ve sakin mekanlar arayanların ihtiyaçlarına cevap veren Meg Bebek, İstanbulluları ve ziyaretçileri kaliteli yiyecek ve içeceklerle buluşturmak için çalışıyor. İlk olarak MEG Nişantaşı Teşvikiye’de açıldıktan sonra zengin ve farklı kahvaltı sunumuyla dikkatleri üzerine çeken Meg Bebek kafe lokanta olma özelliğini hakkediyor. Bebek semtinin renkli dünyasını gezerek, alışverişlerinizi tamamladıktan sonra kendi başınıza ya da arkadaşlarınızla keşfedebileceğiniz Meg Bebek ziyaretçilerini farklı konseptler ile buluşturmanın da haklı gururunu yaşamaktadır.

Meg Bebek’de Ne Yenir, Ne İçilir?

Hem kendi mutfak kültürümüzü, hem de dünya mutfağına ait menülere öğünlerine göre başarılı bir şekilde sunan Meg Bebek ikramlıklarına kendinden bir şeyler eklemeyi ihmal etmiyor. Yemeklerin lezzeti kadar, sağlıklı olmasına da özen gösteren işletme müşterilerinin bu konudaki talepleri üzerinde durarak titiz bir sunum sergiliyor. Sunum sanatının birbirinden güzel örneklerini başarılı bir şekilde uygulayan Meg Bebek damağa hitap ettiği kadar, göze hitap eden menüleri ile müşterilerinden tam not alıyor. Spesiyal yemeklerin yanında unlu mamul ve tatlılarını kendi mutfağında özenle hazırlayan işletme malzemelerin taze olmasına da ayrıca özen gösteriyor. Bu alternatif sayesinde mevsimine göre farklı yemek ve tatlı türlerini keyifle deneyebiliyorsunuz. Meg menüleri incelediğimizde Kinoalı Mücver, Hindistan Cevizli Tavuk Satay, Türüflü Bal ve Şarküteri Tabağı dikkat çeken sunumlar içinde yer alıyor. Ev Yapımı Gronala, Avokado Tartini ve Fıstık Ezmeli Waffle  ise sevilen tatlı menüleri arasında yer alıyor. Zengin içecek çeşitlerinden damak zevkinize göre seçeceğiniz içecekler ise mekanı zengin gösteren bir başka ayrıntı olarak akıllarda yer etmeyi başarıyor.

Meg Bebek’e Ne Zaman Gidilir?

Meg Bebek’i ziyaret etmek için haftanın tüm günlerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca sabah 8:30 ‘ dan gece saat 1’e kadar açık olan mekan misafirlerini günün büyük bir kısımında ağırlama opsiyonuna sahiptir. Instagram aracılığı ile takip edebileceğiniz mekanda özellikle hafta sonları müziğin keyfini daha fazla çıkarabiliyorsunuz. Gün boyu kahve molası verebileceğiniz Meg Bebek’de iş toplantıları ve diğer etkinlikler için de bir araya gelebiliyorsunuz.

Meg Bebek’e Giderken Ne Giyilir?

Başlangıçta mekanın zengin dekorasyonundan bahsetmiştik. Görsel olarak farklı ayrıntıları barındıran mekan içim kıyafet seçerken, kendi modunuza uygun davranabilirsiniz. Sportif ya da klasik şıklık hiç fark etmez. Meg Bebek için seçeceğiniz her konsept size kendinizi iyi hissettirecektir. Çünkü Meg Bebek ne tam hareketli, ne de tam klasik bir yapı arz eder. Bu yönüyle ziyaretçilerine herhangi bir kıyafet sınırlamasına sokmayan rahat mekanlar içinde bulunduğunu söyleyebiliriz.

Meg Bebek’e Kimlerle Gidilir?

Meg Bebek kendi başınıza ya da sevdiklerinizle takılabileceğiniz eğlenceli bir mekandır. Ancak bizim size tavsiyemiz kendiniz ayrı, arkadaşlarınızla ayrı gitmeniz ve her iki deneyimi de birlikte yaşamanız yönündedir. Çünkü her ikisinden de büyük keyif alabilirsiniz. Sadece arkadaşlarınızla değil ailenizle ya da iş görüşmelerinde de Meg Bebek deneyimini yaşayabilirsiniz.

Meg Bebek ve Fiyatlar

Meg Bebek menü fiyatları konusunda kesinlikle ön yargılı olmamalısınız. Piyasada faaliyet gösteren ve ekonomik olduğu düşünülen pek çok mekanla menü tarifeleri bakımından benzerlik gösteren Meg Bebek’ de sebze tabakları 35,00 TL’den satışa sunulurken, et tabaklarında bu fiyat 38 TL. üzerinden etiketlendirilir. Fiyatlar bireysel ya da ortak menülerde artıp, azalabilir ve bu değişiklik içecekler için de geçerlidir.

Bebek MEG Cafe

İletişim Bilgileri

Adres: Bebek Mah. Küçük Bebek Cad. No:12/D Bebek / İstanbul
Telefon: +90 (212) 257 54 04