Lucifer 2. sezon 14. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?
Lucifer 2. sezon 14. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Lucifer 2. sezon 14. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Lucifer 2. sezon 13. bölümle beraber kış finali yaptı. Bir süre ekranlardan uzak kalacak olan yapımın yeni bölüm tarihi ise 1 mayıs olarak açıklandı. FOX’un son dönemlerdeki en popüler dizisi olan lucifer kısa sürede büyük bir fan kitlesi toplamayı başardı.

DC Comis’in çizgi romanından uyarlanarak hazırlanan yapım şeytanın cehennemden sıkılarak dünyaya gelmesiyle başlamıştı. İnsanlarla beraber yaşaması şeytanın duygularını değiştirmeye başlamasıyla komik, aksiyon ve akıcı bir hikaye ortaya çıktı. İlk sezonu başlangıcında büyük bir kitle toplamıştı ancak benzer dedektiflik hikayeleriyle küçükte olsa izleyici kaybetti. İkinci sezonda ise mistik olaylar, annesinin ve kardeşlerinin ortaya çıkması dizi hikayesini daha kaliteli bir hale getirdi.

Kış finalinden önce ise Chloe’nin tanrı tarafından gönderilen bir mucize olması ortaya çıktı. Dizinin ilerlemesi adına ilginç bir gelişme sayılırken daha heyecanlı yeni bölümlerle karşılaşacağız gibi gözüküyor. Uzun zamandır Lucifer ve Chloe’nin birlikte olmasını beklemiştik tam oldu derken yeni bir engel çıktı ve Lucifer bunun tanrının bir oyunu olduğunu düşünerek Chloe’den uzaklaştı.

Lucifer 2. sezon 14. Bölüm 1 Mayıs‘ta dönüyor. Sezonda toplam 22 bölüm yer alacaktır. Şuan ki reyting ortalaması 4.57 milyondur.