Legion Dizisi Sezon Onayını Aldı
Legion Dizisi Sezon Onayını Aldı

Legion 2. Sezon Onayı Aldı

FX, Marvel ortaklığında hazırlanan ve 2017 yılında ilk sezonuyla izleyici karşısına çıkan Legion henüz sezonun başında olmasına rağmen 2. sezon onayını almayı başardı. Aksiyon, bilim kurgu ve dram kategorisinde yer alıyor. Legion konusu etiketinden dizi hakkında daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

Marvel çizgi romanından ekranlara uyarlanan yapımın başrol oyuncuları, Dan Stevens, Rachel Keller, Aubrey Plaza isimlerinden oluşuyor. İlk sezonun başlangıcında İMDB üzerinde 8.8 gibi yüksek bir puana ulaşan yapım son zamanların en beğenilen dizilerinden biri oldu. Amerika reytingleri ise beklenin altında kaldı. İlk bölümü 1.6 milyon izlenme alan yapım her geçen bölüm izleyici kaybederek 4 ve 5. bölümlerinde 0.78 seviyesine kadar düştü. FX’in reyting ortalamalarında ise kanalın en fazla izlenen 6. dizisi oldu.

Dizi ne kadar yeni sezon onayını almış olsa da izleyici kaybetmeye devam etmesi durumunda 3. sezonu göremeyebiliriz. Kanal daha önce çok fazla reyting kaybettiği için Tyrant (0.49 düşmüştü) iptal etti. Legion’ın şimdilik güvende gibi gözükse de ilerleyen dönemlerde iptal edilme olasılığı yükselecektir çünkü proje diğer dizilere daha masraflı ve beklentiler yüksek.

Daha Fazla İçerik
HBO, Chernobyl Mini Dizisinin Fragmanını Yayınladı!
HBO, Chernobyl Mini Dizisinin Fragmanını Yayınladı!