İstanbul’un En Huzurlu Kafesi: White Mill

İstanbul’un En Huzurlu Kafesi: White Mill

En yakın kız arkadaşınızla uzun uzun dedikodu yapmak ya da erkek arkadaşınızla sessiz sakin, bir bahçede sohbet etmek istiyorsanız size çok güzel bir önerim var.

Son zamanlar blogger buluşmalarımızı gerçekleştirdiğimiz, İstanbul’un en güzel kafelerinden biri olan White Mill Cafe Lonely Planet’in Virginia Maxwell tarafından hazırlanan “Istanbul Encounter (Best of)” kitabında tavsiye edilen yeme ve içme mekanları arasına girerek, uluslararası arenada da kendini kanıtlayarak  yaklaşık 5 senedir Cihangir Susam Sokağın en belirgin sembollerinden biri haline geldi.

İstanbul’un merkezinden ayrılmadan Cihangir sokaklarında trafik ve gürültüden uzaklaşmak ve  yemyeşil ağaçların altında lezzetle yemek ve içeceklerden tatmak isterseniz adresiniz White Mill olsun.

İstanbul’da Kahvaltı yapacak bir yer arıyor, aynı zamanda çok kalabalık olmasın diyorsanız White Mill Cafe’in Geleneksel Kahvaltı’larını öneririm. 2 kişilik alacağınız kahvaltı hem oldukça doyurucu hem de çok lezzetli.

White Mill’e giderseniz Mutlaka deneyin ;

  • Eğer hava birazcık soğuksa önerim ; sunumu da tadı da muhteşem olan Elmalı & zencefilli çay olacak. (yukarıdaki fotoğraftan görebilirsiniz)
  • Öğle ya da akşam yemeğinizde kalori hesabı yapmıyorsanız önerim; Çentik Kebabı, Patlıcanlı Penne veya Mantı.
  • Hafif atıştırmalıklarla açlığınızı yok etmek isterseniz de tercihiniz Izgara Karides & Buğday salatası ya da hellim & otlu salata olsun.

White Mill’de Ne İçmeliyim?

  • Eğer alkollü bir içicek isterseniz mekanın ünlü kokteylleri arasında karadut ve votka karışımından GYPSY, greyfurt margarita, satsuma ve votka karışımından BODRUM, passion fruit ve vodka ile yapılan PASSION’u deneyebilirsiniz
  • Bir yaz günü durağınız White Mill olmuşsa Naneli limonata’sını mutlaka deneyin.

White Mill Cafe nerede?

Cihangir’in sembollerinden olan White Mill’in adresi; Susam Sokak No:13 Cihangir Beyoğlu 34433 İstanbul

Telefonu: (0212) 292 28 95 – 96

White Mill’de keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle..

Daha Fazla İçerik
Jüs Detoxlife Cihangir
Türkiye’nin Cold Pressed Juice Mağazası: Jüs