Interrail Biletleri Nereden Alınır?
Interrail Biletleri Nereden Alınır?

Interrail Biletleri Nereden Alınır?

Bu yazımızda Interrail Biletleri Nereden Alınır? konusunda bilgi aktaracağız. Türkiye’de İnterrail biletini almak için 3 yolunuz bulunuyor.

TCDD Gişesinden Interrail Bileti Almak

Kargo beklemek istemiyorsanız, biletinizin hemen elinize geçmesini istiyorsanız, TCDD gişesinden Interrail bileti alabilirsiniz. Pasaportunuzla beraber TCDD gişesine giderek biletinizi alabilirsiniz. Ayrıca bilet alırken özellikle belirtilen kurallar vardır. Bu kuralları mutlaka bilmeniz gerekiyor. Kurallar; bilet pasaport sahibi kimse onun adına kesilir, devredilemez; kendi ülkenizde %50 indirim ile interrail yapabilirsiniz; herhangi bir ülkeden de interrail bileti alabilirsiniz.

Turizm Acentelarında Interrail Bileti Almak

Akredite turizm acentalaından da interrail bileti alabilirsiniz. İstanbul bölgesi için Gemini Turizm, Global Vizyon, Viking Turizm gibi acentelerden satın alabilirsiniz. Ankara bölgesi için de Ray Tur, Simetri Turizm ve Alemara Turizm acentelarından interrail bileti alabilirsiniz.

Interrail Web Sitesinden Bilet Almak

Uğraşmak istemiyorsanız kolay yoldan Interrail’in resmi internet sayfasından bilet alabilirsiniz. Diğerlerine göre işlemi daha uzun sürer. Interrail biletiniz en geç 1 hafta içerisinde elinize ulaşacaktır.

Daha Fazla İçerik
Atatürk Arboretumu İstanbul
Atatürk Arboretumu Gezi Notları