Gotham’ın 5. Sezonundaki Batman Kostümü Nasıl Olacak?
Gotham’ın 5. Sezonundaki Batman Kostümü Nasıl Olacak?

Gotham’ın 5. Sezonundaki Batman Kostümü Nasıl Olacak?

Beşinci sezon ile aramıza veda edecek olan Gotham’da genç Bruce Wayne’i tam bir Batman kostümüyle göreceğiz gibi duruyor. Peki bu kostüm nasıl olacak?

Gotham’ın beşinci yani final sezonu ile birlikte Bruce Wayne dönüşümünü tamamlayacak. Bu dönüşümün tamamlanmasının ardından da kendisini tamamlanmış bir Batman kostümü içinde göreceğiz. Bu kesinleşti. Bu Batman halini de çok büyük ihtimalle final bölümünde izleyeceğiz. Peki büyük heyecan yaratan bu kostüm nasıl olacak? İşte bu soruya serinin baş yapımcısı John Stephens cevap verdi. Bam Smack Pow’a konuşan Stephens bu kostümü The Dark Knight ile karşılaştırdı.

“Sanırım daha donuk bir renkte olacak. The Dark Knight Rises’daki kostüme benzeyecek. Ondan ilham aldık diyebiliriz. Ben Affleck’in kostümünden ziyade daha metalik tonlarda, daha savaş kostümüne benzer bir halde olacak.”

Hayranları mutlu edecek bir kostüm gibi duruyor. Özellikle The Dark Knight’tan ilham alınması kesinlikle pozitif bir etki yaratacaktır. Peki Bruce Wayne’in bu kadar genç yaşta Batman’e dönüşümünü siz nasıl buluyorsunuz?