En Doğal ve Ucuz Tatil Yerleri

En Doğal ve Ucuz Tatil Yerleri

Türkiye bir cennet. Dört bir tarafı ayrı güzel. Hem eğlenmek hem dinlenmek hem de en keyifli tatili planlamak için her zaman lükse ihtiyacınız yoktur. Doğa ile iç içe kalmak, enerjinizi yükseltmek, deniz, kum ve güneş keyfi yapmak hatta sadece yeşile doymak bile ruhunuza iyi gelecektir. Bunun için tercihlerinizi yaparken ucuz tatil konusunda size birkaç tavsiyem olacak.

Kusursuz tatil diye adlandırabileceğimiz, istediğiniz zaman denize girip keyif yapabileceğiniz, istediğiniz zaman doğa yürüyüşleri yapıp huzur bulabileceğiniz hatta istediğiniz zaman gece hayatının keyfini çıkarabileceğiniz seçimler yapabilirsiniz.

Kaş, Antalya

Kaş
Kaş

Son zamanlarda sitemde sıkça karşınıza çıkan Kaş, aslında hem huzuru seven hem de istediği zaman eğlencenin keyfini çıkarmak isteyenlerin doğru adresi. Kaş gibi doğal bir güzellikte tatil yapmak oldukça keyiflidir.  Üstelik her bütçeye uygun seçeneklerde bulunuyor.

Olimpos, Antalya

Olympos
Olympos

Antalya’nın hayran kalacağınız güzelliklerinden olan Olimpos, ağaç evleri, doğasını güzelliği, havasını ne kadar temiz olduğuna şaşabileceğiniz ve hiç Antalya’da gibi hissetmeyeceğiniz bir yerdir. Bence en uygun fiyatlı ve en rahat tatili burada yapabilirsiniz.

Datça, Muğla

Datça Akvaryum Koyu
Gerence Koyu – Akvaryum

Yeşil ile mavinin buluştuğu en kusursuz noktaların başında gelmektedir. Datça gibi harika bir noktada Mayıs ayından Ekim ayına kadar tatil keyfi yapabilirsiniz. Bayram dönemlerinde biraz kalabalık olsa da kesinlikle eylül ayında kusursuz olduğu bir gerçektir.

Kelebekler Vadisi, Fethiye

Kelebekler Vadisi, Fethiye
Kelebekler Vadisi, Fethiye

Sadece deniz yolu ile ulaşabileceğiniz kusursuz bir yerdir. Hiçbir yer ile bağlantısı olmayan ve oldukça kusursuz bir güzelliğe sahip olan harika bir yerdir.

Yedi Adalar, Marmaris

Yedi Adalar, Marmaris
Yedi Adalar, Marmaris

Küçüklü büyüklü pek çok adadan oluşan bu güzel cennette sevdikleriniz ile harika bir tatil geçirebilirsiniz. Marmaris’in doğal harikaları ile tanışmaya hazır olun. Yat turları ile buraya gelip görebileceğiniz, dalış yapıp denizin en harika canlıları ile tanışabileceğiniz yerdir.