DC Comics’in Secret Six Ekibi TV Ekranlarına Geliyor
DC Comics’in Secret Six Ekibi TV Ekranlarına Geliyor

DC Comics’in Secret Six Ekibi TV Ekranlarına Geliyor

Projelerine hız kesmeden devam eden DC Comics bu sefer Secret Six isimli kötülerden oluşan ekibi televizyon ekranlara getirmeye hazırlanıyor.

Deadline’ın haberine göre CBS kanalı Secret Six dizisi için çalışmalara başlamış. Hatta pilot bölümü için yeşil ışık yakılmış. Bu projenin yapımcılığını Rick Muirragui ve Bill Lawrence üstlenecek. Warner Bros TV de doğal olarak yapımcılar arasındaki yerini alacak.

Rick Muirragui aynı zamanda bu dizinin senaristliğini de üstlenecek. Ortaya çıkan ilk bilgilere göre drama tarzında bir dizi olacak. Çizgi romanlarda gizemli biri tarafından bir araya getirilen kötü karakterlerin kurmak zorunda olduğu ekibi okumuştuk. Dizi de bunu temel alarak ilerleyecek gibi gözüküyor.

Secret Six’e Hızlıca Bakalım

Çizgi romanlarda iki adet Secret Six ekibi bulunuyor. Klasik çağ çizgi romanlarında bu ekip gizemli ve bilinmeyen Mockingbird tarafından şantajla bir araya zorla getirilen bir takım olarak bizlere sunulmuştu. 2005 yılında ise Lex Luthor’un Mockingbird olmasının ardından Secret Society of Super Villains’a katılmak istemeyen ve onu alt etmek isteyen süper kötüleri bir araya getirmesini ele alıyor.

Bu dizinin de modern çizgi romanlara odaklanacağını düşünüyoruz. Modern çağdaki çizgi romanlarda Secret Six ekibi Scandal Savage, Deadshot, Cheshire, Fiddler, Ragdoll ve Parademon’dan oluşuyordu. Ancak, Fiddler’ın sorun çıkarmasının ardından Deadshot onu öldürdü ve yerine Catman geldi.

Daha Fazla İçerik
Masters of the Universe: Revelation
Masters of the Universe: Revelation seslendirme kadrosu açıklandı