Daredevil 3.sezon 2019’a ertelenebilir!
Daredevil 3.sezon 2019’a ertelenebilir!

Daredevil 3.sezon 2019’a ertelenebilir!

Biraz sürpriz olacak fakat Iron Fist dizisi 2.sezon 2018’de yani bu durumda Daredevil 3.sezon gelecek yıl’a ertelenebilir.

Dizinin hayranları, 22 Haziran’da Luke Cage dizisinin 2.sezon yayınlanmasından dolayı ertelendiğini düşünüyor olsa da başka bir Marvel dizisi gösterim için sırada bekliyor. Umalım ki 2019 dizinin yayınlanabilmesi için iyi niyetli bir tarih değildir.

CBR’nin yaptığı bir rapora göre, Iron Fist 2.sezon bu yıl büyük ihtimalle Kasım veya Aralık ayında Netflix’te gösterime girecek.

Bu durum Marvel fanlarına büyük bir sürpriz olarak geliyor çünkü Daredevil 3.sezon çekimleri, Iron Fist’ten önce başladı ve bekletildi, aynı zamanda Luke Cage’i takip edeceği ve yıl sonuna kadar yeni bölümlerin olacağı yönündeydi.

2018 Marvel Dizileri

2018’in sonlarına doğru Iron Fist 2.sezon çıkması ile birlikte, bu yıl başka yeni Marvel dizisinin olmayacağı anlamına geliyor. Bu sene yayınlanacak 3 dizinin olacağını biliyoruz. Bunlar; Mart ayında Jessica Jones 2.sezon, 22 Haziran’da Luke Cage 2.sezon ve son olarak Iron Fist 2.sezon olacak.