Chris Evans’tan Captain America İtirafı
Chris Evans’tan Captain America İtirafı

Chris Evans’tan Captain America İtirafı

Marvel Sinematik Evreni’nin yıldızı Captain America’yı canlandıran Chris Evans en başta bu rolü kabul etmek istememiş, hatta reddetmiş!

Chris Evans’ı Captain America ile özdeşleştirdik. Hatta eğer Captain America ölürse ve Chris Evans MCU’yu terk ederse yerine kim gelirse gelsin hiçbir zaman tam olmayacak. Biz kendisini her ne kadar değişmez bir noktada görsek de aslında ünlü oyuncu Marvel Studios’un teklifine iki kere hayır demiş.

“Captain America rolü teklifi tam anlamıyla baştan çıkartıcı bir durumdu. Bir oyuncunun elde edebileceği son nokta, büyük bir teklif. Ben de hayır demem gerektiğini düşündüm, bu şekilde doğru olacağını hissettim.”

“Fotoğrafları size gösteriyorlar, ardından kostümleri görüyorsunuz ve her şey harika duruyor. İkinci defa hayır dedikten sonraki gün uyandım ve bu kararımla ilgili iyi hissediyordum.”

Ancak Marvel Studios Chris Evans’ı hemen bırakmamış. Bir süre daha kovaladıktan sonra ve Evans kendi sorunlarını çözdükten sonra en sonunda bu role evet demiş. Uzun yıllardır da kendisini Captain America olarak izliyoruz.