Bu Hafta Yayınlanan, Çiceği Burnunda 3 Yeni Dizi!
Bu Hafta Yayınlanan, Çiceği Burnunda 3 Yeni Dizi!

Bu Hafta Yayınlanan, Çiceği Burnunda 3 Yeni Dizi!

Yaz tatilinin gelmesiyle birlikte hepimiz dizi arayışlarına giriştik. Bende bu yüzden bu hafta 3 farklı kanalda yayınlanan 3 yeni diziyi tanıtmak istedim.
Herkese şimdiden iyi okumalar. ?

LEILA

Leila - Netflix
Leila – Netflix

Netflix‘in Hint yapımı yeni dizisi Leila 14 Haziran’da yayınlandı. İlk sezonu 6 bölümden oluşan dizinin bölümleri 40-60 dk arasında değişiyor.

Prayaag Akbar’ın 2017 yılında yayınlanan kitabından uyarlanan dizinin senaryosunu ise Urmi Juvekar kaleme almış.

Dizi baskıcı ve karanlık bir gelecekte yaşayan bir kadını konu alıyor. Ana karakterimiz olan bu kadın yıllar önce tutuklanmış ve serbest kaldıktan sonra da  izini kaybettiği kızını bölünmüş toplulukların arasında aramaya başlıyor.

Leila’nın kadrosunda Huma Qureshi, Siddharth, Rahul Khanna, Sanjay Suri ve Arif Zakaria gibi isimler yer alıyor.

EUPHORIA

Euphoria - HBO
Euphoria – HBO

Bir gençlik dizisi olan Euphoria’nın ilk bölümü 18 Haziran’da HBO’da yayınlandı.

Aynı isimli 2012 yapımı İsrail dizisinden uyarlanan Euphoria, bir grup lise öğrencisinin kimlik arayışlarını, travmalarını, cinsellikle tanışmalarını, internet alışkanlıkların, arkadaşlıklarını, aşklarını konu alıyor.

Euphoria’nın oyuncu kadrosunda Zendaya, Maude Apatow, Brian Bradley, Eric Dane, Barbie Ferreira, Storm Reid ve Sydney Sweeney gibi isimler yer alıyor.

GRAND HOTEL

Grand Hotel - ABC
Grand Hotel – ABC

Aynı isimli İspanyol dizisinden uyarlanan yeni dizi “Grand Hotel” 17 Haziran günü ABC’de yayınlandı.

Grand HotelEva Longoria ve Brian Tanen sayesinde ortaya çıkmış.  Dizimiz Miami Beach’te otel sahibi olan bir aileyi  ve otelde çalışan personel kadrosunu konu alıyor. Bu topluluğun kusursuzluğun arkasındaki sırları ve entrikaları izleyicilerin gözleri önüne seriyor.

Grand Hotel’in oyuncu kadrosunda ise Demián Bichir, Roselyn Sanchez Denyse Tontz, Bryan Craig , Wendy Raquel Robinson , Lincoln Younes, Shalim Ortiz , Anne Winters, Chris Warren,  Feliz Ramirez ve Justina Adorno gibi isimler yer alıyor.

Daha Fazla İçerik
Legion Dizisi
Legion Dizisi