Beyaz Perde Cinayet Süsü ile Sallanacak !
Beyaz Perde Cinayet Süsü ile Sallanacak !

Beyaz Perde Cinayet Süsü ile Sallanacak !

Ali Atay ve ekibinin yeni bombası salonlara düşmek üzere! Geçen sene başlangıcından sonuna kadar gülmekten karnımıza ağrılar giren “Ölümlü Dünya“nın yaratıcılarının yeni filmi “Cinayet Süsü” müthiş bir kadro ile gümbür gümbür geliyor. Ali Atay’ın durum komedisi konusundaki başarısı hepimizin malumu. Fragmanı izlediğinizde, nasıl bir kahkaha tufanının yaklaştığı hakkında fikir sahibi olacaksınız.

Cinayet Süsü filmi ne zaman vizyona girecek ?

Cinayet Süsü Imdb resmi sitesinden ve fragmanlardan öğrendiğimize göre, 25 Ekim 2019 Cuma günü vizyona giriyor. Türk sinema izleyicisinin komedi filmleri konusundaki açlığına adeta ilaç gibi geleceğini düşündüğümüz filmin senaryo ekibinde, Ali AtayAziz Kedi ve Feyyaz Yiğit bulunuyor. Yönetmen koltuğunda ise tabi ki Ali Atay var. “Ölümlü Dünya”yı izleyenler için, nasıl birşeyin yaklaştığını çok da fazla anlatmaya gerek yok sanırım.

Cinayet Süsü oyuncuları ile de dikkat çekiyor !

Çok uzatmadan, oyuncu kadrosunu ve rolleri hakkında bilgiyi size liste olarak aktaracağım;
Uğur Yücel (Başkomiser Emin)
Cengiz Bozkurt (Komiser Salih)
Binnur Kaya (Komiser Asuman)
Feyyaz Yiğit (Suç Uzmanı Dizdar Koşu)
Müfit Kayacan (Yaşlı Adam)
Mert Denizmen (Komiser Yardımcısı Alaattin)

Bu kadar bilgiden sonra çok da fazla detaya girmenin anlamı yok sanırım. Uğur Yücel’in oyunculuğu malumunuz… Cengiz Bozkurt’un ise bir dönemin fenomen dizisi Leyla ile Mecnun‘dan tutun da, Kara Bela, Sen Aydınlatırsın Geceyi gibi filmlerdeki oyunculuğunu bilmeyen yoktur… Özellikle, yönetmenliğini Onur Ünlü’nün yaptığı 2013 yapımı “Sen Aydınlatırsın Geceyi” filminde nasıl da “devleştiği” konusunda yorum yapmak abesle iştigal olacaktır.

Cinayet Süsü konusu hakkında…

Yaptığımız inceleme ve aldığımız bilgiler doğrultusunda; Cinayet Süsü, gizemli bir seri katil vakasının peşine düşen cinayet büro ekibinin yoğun komedi unsurları içeren maceralarını anlatıyor. Buradan yola çıkarak, Ali Atay’ın yeniden suç komedisi içerikli bir yapımla karşımıza çıkacağını anlıyoruz. Ayrıntıları biz de 25 Ekim’de filmi izledikten sonra “film incelemesi” başlığı altında yeniden gözden geçireceğiz.

Bizden söylemesi; bu film kaçmaz!

Daha Fazla İçerik
Ayla TV’de İlk Kez Fox’ta Ekrana Geliyor
Ayla TV’de İlk Kez Fox’ta Ekrana Geliyor