Avengers Endgame’den İlk Ciddi Spoiler Geldi
Avengers Endgame’den İlk Ciddi Spoiler Geldi

Avengers Endgame’den İlk Ciddi Spoiler Geldi

Avengers Endgame henüz vizyona girmedi ama filmi farklı dilde seslendiren ses sanatçılarından biri art arda spoilera boğdu bizi. Hepsi de fazlasıyla önemli bilgiler içeriyor!

Marvel Studios Avengers Endgame filmiyle ilgili en küçük bilgi kırıntısını bile paylaşmıyor. Hatta fragmandaki sahnelerin bile gerçek olmadığını öğrendik. Marvel gerçekten spoiler işini ciddiye alıyor. Ancak, filmde Rocket Raccoon’u farklı dilde seslendiren Sergio Zurita yaptığı açıklamalarda bazı kritik bilgiler paylaştı.

“Film sizi bir an güldürürken diğer an ağlatacak. Çok kritik bir karakter de ölüyor. Daha fazlasını söylememem hatta çok şey söyleyip söylemediğimden de emin değilim. Bazı olayların geri dönüşü olmayacak. Thor ile ilgili kesinlikle çok çok ilginç şeyler izleyeceksiniz.

Film çok çarpıcı ve iyi gözüküyor. Rocket tam anlamıyla ayrı bir noktada. Biliyorsunuz Rocket hep fazlasıyla ateşli ve konuşmaktan önce ateş eden biriydi. Ama şimdi düşünceler içinde kaybolmuş durumda. Hatta öyle üzgün bir noktaya ulaşıyor ki daha önce onu rahatsız eden şeyleri umursamamaya başlıyor.”

Kritik karakter kim olabilir acaba? Benim aklıma Captain America geliyor ilk anda. En yüksek olasılığı ona veriyorum. Rocket’in ise sağ kalan tek Guardians üyesi olduğunu düşününce böyle bir durumda olması şaşırtmıyor. Thor’un da ben daha önce de dediğim gibi Hel’e gideceğine inanıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu açıklama konusunda?

Daha Fazla İçerik
Birds of Prey’e Ewan McGregor Takviyesi
Birds of Prey’e Ewan McGregor Takviyesi